ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
Передзвонити?
Ми зателефонуємо Вам найближчим часом!
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
від 15 лютого 2022
м. Київ

Під Києвом Alterra Group будує повністю автономний склад

До інфраструктури Jam входитимуть: паркінг для десяти легкових та трьох вантажних авто, окрема зона для розвантаження, приміщення для персоналу охорони, система сигналізації та відеоспостереження. Керівною компанією буде Alterra Group, яка має багаторічний досвід у сфері управління нерухомістю.
Українська девелоперська компанія Alterra Group завершує будівництво нового складу Jam у селищі міського типу Гостомель, який знаходиться за 10 км від столиці. Про це повідомляє прес-служба компанії.
Комплекс площею 3600 м² розташований за 11 км від Окружної дороги та за 5 км від Варшавської траси. Як і попередні проекти Alterra Group, Jam відрізняється оригінальним дизайном, а колір зовнішньої обробки на фасаді схожий на ягідний джем, що зумовило назву комплексу.
Alterra Group – українська компанія, що спеціалізується на девелопменті та управлінні комерційною нерухомістю "під ключ". За 6 років діяльності у портфелі компанії налічується 36 об'єктів загальною площею 137-500 м². Серед них склади, торговельні та торговельно-розважальні центри, комерційні зони у житлових комплексах, торгові майданчики та окремі приміщення.
Нагадаємо, Alterra Group була офіційним партнером RAU Investment Forum 2021, який відвідало понад 300 осіб: власники та топ-менеджери компаній сфери роздрібної торгівлі, девелопменту, інвестори та представники влади.
Інвестування в нерухомість — це вид примноження капіталу, який в Україні стабільно популярний, але найчастіше виглядає як інвестиція в житло, хоча це поле набагато ширше. Широкі можливості відкриваються при вкладеннях у складську нерухомість.
Складський комплекс поєднуватиме в собі автономність та універсальність: на окремо відведеній закритій території буде власна трансформаторна підстанція, а також свердловина, автономна система опалення та продуманий паркінг.
"Jam - це як приватний будинок на ринку, де переважають квартири у висотках, - каже менеджер з розвитку Alterra Group Олексій Шестак. - Тут все твоє, власне, починаючи від паркування та закінчуючи можливістю налаштування під себе пропускного режиму. В основу проекту ми заклали ідею універсальності, тому Jam має квадратну форму: 48 метрів у довжину і 48 метрів завширшки. стін, які залишать центром місце для зони комплектування".
Автор:
Сергій Горєлов
Джерело:
https://delo.ua/