від 1 червня 2022
м. Львів

Alterra Group завершить будівництво PORT у заплановані до війни строки


Українська компанія Alterra Group виконала 60% будівельних робіт на логістичному хабі PORT у Львові.

Здача об'єкта в експлуатацію відбудеться у строки, заплановані до початку повномасштабної війни. Про це повідомив засновник компанії Alterra Development Дмитро Ковальчук.

"Після повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, Alterra Group організувала релокейт співробітників та їхніх родин із Києва.
А вже у середині квітня наша команда налагодила виробничі процеси і продовжила будівництво всіх черг. Станом на зараз будівельні роботи в хабі вже завершені на 60%", - розповів Дмитро Ковальчук.Автор:
Фото:
Гал-Інфо
Alterra Group
Засновник Alterra Development зазначив, що строки завершення робіт не переносили - PORT повністю здадуть в експлуатацію в кінці IV кварталу цього року, як і планувалось до повномасштабного вторгнення. Наразі вже введено в експлуатацію 25% площ проекту.

"Наші спеціалісти забезпечили всі належні умови для того, аби будівництво PORT завершилось вчасно. Україна як ніколи потребує потужних логістичних хабів, особливо у Львові, через який щодня проходять тисячі тонн критично важливих для країни вантажів", - каже Дмитро Ковальчук.

Це підтверджує і попит на площі у PORT. Як розповів засновник Alterra Development, у готових складах вакантність становить 0%. Однак ще можна придбати чи орендувати складські та торгові приміщення у чергах, які будуються. Крім того, у компаній є можливість обрати комфортну локацію для роботи своїх команд - будівельники саме почали заливати каркас майбутнього офісного центру.

"Запитів дуже багато. За останні 3 місяці Alterra Group лише в оренду здала понад 10 000 кв м. Тому ми вдячні всім, хто стоїть сьогодні на бізнес-фронті і радіємо, що резиденти вже можуть працювати у PORT на економіку перемоги", - наголосив Дмитро Ковальчук.ТОВ «АЛЬТЕРРА-ГРУП» / AlterraGroup – українська компанія, що спеціалізується на девелопменті та управлінні комерційною нерухомістю «під ключ». За 5 років діяльності в портфелі компанії налічується 36 об'єктів загальною площею 137 500 м². Серед них – торгові та торгово-розважальні центри, комерційні зони у житлових комплексах, торговельні майданчики та окремі приміщення.
ПОРТ / PORT – високотехнологічний логістичний хаб у Львові, спроєктований командою компанії Alterra Group. Окрім складських, виробничих, офісних і торгових приміщень, на 8,08 га є власна інфраструктура. Включно з рекреаційною зоною, автозаправною станцією, супермаркетом, закладами харчування, приміщеннями для відпочинку працівників, паркомісцями для легкового та вантажного транспорту, внутрішньою та зовнішньою охороною, відеонаглядом та сигналізацією. Керуюча компанія – Alterra Group.