ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
Передзвонити?
Ми зателефонуємо Вам найближчим часом!
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
від 23 березня 2022
м. Львів

ЛЬВІВСЬКИЙ ЛОГІСТИЧНИЙ ЦЕНТР ПОРТ ПРОДОВЖУЄ ШВАРТУВАТИ БІЗНЕСИ У ЛЬВОВІ

У селі Пасіки-Зубрицькі біля Львова побудовано та здано в експлуатацію перші три черги масштабного логістичного центру ПОРТ.
«Ми розуміємо, наскільки важливим наразі є економічний розвиток для нашої країни, тому уся наша команда на місці, активно працює та готова допомагати клієнтам, які перебувають у пошуку комерційних приміщень», – коментує Павло Кравець, керівник відділу продажів.
Новий масштабний інфраструктурний об'єкт зводять біля вулиці Зелена на околиці Львова. Загальна територія хабу складає 8 га, водночас площа складських, адміністративних та торгових приміщень сягатиме 46 000 кв.м. Для розробки дизайнерського рішення були залучені кращі архітектори, адже забудовник, Alterra Development, вкладає багато зусиль для того, щоб будь-який новий об'єкт не просто виконував своє функціональне призначення, але й наповнював навколишній простір життям. Також складські приміщення побудовані з урахуванням усіх вимог сучасного бізнесу та з використанням матеріалів найвищої якості.
Наразі представники компанії зазначають, що більшість комерційних приміщень вже продано. Залишилося три повністю готових складських приміщення на продаж 367 кв.м, 386 кв.м та 1 703 кв.м.
Також є можливість взяти комерційні приміщення для оренди: склади від 354 кв.м, торгові приміщення від 62 кв.м.
PORT - це не просто складські приміщення, тут будуть облаштовані шоу-руми, офіси, паркінг, супермаркет, аптека, банк, їдальня, кав'ярні, душові для працівників, громадський простір із озером.

Варто наголосити, що складський комплекс має дуже вигідне розташування - неподалік Львова і водночас поруч з основними транспортними артеріями, які сполучають Львів з іншими містами України та прикордонними містами ЄС.
Джерело:
https://logist.fm/