ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
Передзвонити?
Ми зателефонуємо Вам найближчим часом!
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
від 3 травня 2022
м. Львів

Компанія Alterra Group здала 8000 кв. м складів за два місяці

Українська девелоперська компанія Alterra Group за два місяці, від початку широкомасштабних воєнних дій, здала в оренду 8000 кв. м складських приміщень у логістичному хабі PORT у Львові. Загалом у цьому комплексі збудовано, введено в експлуатацію складів і здано 10 000 кв. м.

Проєкт PORT матиме вісім черг загальною площею 46 000 кв. м; він міститиме як складські, так і виробничі, офісні й торгові приміщення. «Після вторгнення росії ми на тиждень зупинили роботу над проєктом, але швидко організували релокацію команди, перерозподілили задачі й тепер продовжуємо будівництво в повному обсязі», – зазначив Дмитро Ковальчук, засновник компанії Alterra Development.

Водночас, як повідомила Вікторія Ковальчук, генеральний директор Alterra Group, компанії довелося заморозити декілька проєктів, переважно в Київській області та на сході України. Наприклад, девелопер мав два складські проєкти в Гостомелі та Святопетрівському в Київській області.

Однак в Alterra Group розглядають можливості для розширення діяльності на заході України. Як пояснює Вікторія Ковальчук, цей регіон зараз має високий потенціал для бізнесу нерухомості, адже багато компаній планують перевозити сюди офіси та виробництва. Водночас наявних об'єктів нерухомості мало, й вони не задовольняють поточний попит. «Нині ми шукаємо нові девелоперські проєкти та розглядаємо напрям редевелопменту складських приміщень у Львівському регіоні», – розповіла Вікторія Ковальчук.Автор:
Фото:
Commercial Property
Alterra Group