ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
Передзвонити?
Ми зателефонуємо Вам найближчим часом!
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
від 24 вересня 2021

Як вигідно інвестувати у нерухомість?

Склад в м.Львів
Наразі, український ринок нерухомості переживає активний підйом. Вже довгий час попит перевищує пропозицію. Це стосується як житлової нерухомості, так і комерційної. Така ситуація стимулює ринок ще більш активно розвиватись та сприяє формуванню унікальних об'єктів у сфері комерційної нерухомості України.

Один із таких унікальних об'єктів -- PORT Lviv Logistic Center від компанії Alterra Group.

Логістичний хаб знаходиться у селі Пасіки-Зубрицькі, що під Львовом, його територія — 8,08 га. Площа складських, адміністративних і торгових приміщень становить близько 42 тисяч квадратних метрів. Даний проект наразі в активній фазі будівництва. Здача в експлуатацію планується до кінця 2022 року. Втім, будівництво буде вестися почергово і першу чергу планують здати в четвертому кварталі цього року. В комерційній нерухомості Львова з'явиться новий масштабний інфраструктурний об'єкт на 36 900 м2 складських, 2600 м2 – торгових і 1400 м2 – адміністративних приміщень, куди вже цього року заїдуть перші бізнеси. Сума інвестицій складає сотні мільйонів гривень.

Даний продукт буде цікавим бізнесу, який знаходиться в активному пошуку офісів та складів. PORT Lviv Logistic Center — це не просто склад, це концептуальний підхід до використання простору: комфорт, технологічність та зручність. Це місце де буде приємно працювати кожному. Інфраструктурою передбачено розташування у комплексі шоурумів, офісів, паркінгів, супермаркетів, аптек. Для зручності будуть також їдальні, кав'ярні, місця для відпочинку , а також власна зелена зона із озером і навіть маяк.

Офіс та склад тепер можна сконцентрувати в одному місті — у PORT Lviv Logistic Center. Об'єкт зручний з точку зору логістики (знаходиться біля Кільцевої дороги). А фінансова перевага об'єкту – не потрібно витрачати час та додаткові кошти на власне будівництво таких приміщень, пошуку землі та та на підтримку експлуатації.

Окрім цього, інвестування у комерційну нерухомість — це вигідна альтернатива інвестуванню в житлову нерухомість. Крім того, управлінням об'єктом займається керуюча компанія — пошук орендарів, експлуатаційні послуги та підтримка об'єкту та оптимізація об'єкта під його потреби. Операційна участь інвестора закінчується на етапі покупки приміщення.

За оцінками експертів один з найбільших у Західній Україні логістичний центр PORT сприятиме розвитку інфраструктури та малому і середньому бізнесу регіону.

"PORT" для нас - це не просто слово, це місце перетину шляхів, людей, бізнесів. Місце, де створюється додаткова цінність і місце, де з'являються ідеї", - Дмитро Ковальчук (співвласник компанії Alterra group)

Отримати інформацію та прорахунок, можна за посиланням.

Джерело: