ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
Передзвонити?
Ми зателефонуємо Вам найближчим часом!
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
від 29 грудня 2021
м. Київ

Під Києвом будують інноваційний складський комплекс JOULe: чому варто купити там «метри»

Під Києвом з'явиться інноваційний складський комплекс JOULe площею 9500 м2. Всередині будуть ще й комфортні офіси, на даху – сонячні панелі, а керувати своїми приміщеннями резидентам допоможе мобільний додаток.
Комплекс будують за концепцією build to suit. А після здачі в експлуатацію резидентам не треба буде думати про охорону, прибирання чи електрику – цим займатиметься керівна компанія.
Розповідаємо про особливості нового логістичного центру та чому варто розвивати свій бізнес саме у JOULe.

JOULe є проєктом Alterra Group української компанії, що спеціалізується на девелопменті й управлінні комерційною нерухомістю «під ключ». В управлінні Alterra Group – 137 500 м2 комерційних площ.

Як розповів керівник відділу концептології Alterra Group Геннадій Гриненко, ідея створення проєкту JOULe народилась із бажання компанії вирішити «біль» малого та середнього бізнесу. У Києві, по-перше, загалом бракує складів, по-друге, ще більшим є дефіцит невеликих приміщень. Ще одна проблема – стан таких об'єктів. Здебільшого це радянський спадок, де мало що змінилось за останні 30 років.

«JOULe – це про енергію. Тут концентрація активних та амбітних бізнесів. Це місце, де бізнесу хочеться щось створювати. В такому середовищі генерувати нові ідеї, вирішувати задачі набагато комфортніше, ніж серед сірих бетонних стін», – каже Геннадій Гриненко.

Партнер проєкту JOULe – український обсмажувальник кави Marco Coffee. Власник компанії Антон Кошелєв купив у логістичному центрі близько 700 м2 складських і 200 м2 офісних приміщень.

Підприємець розповідає, що кожного разу, як потрібно їхати на виробництво в одній з київських промзон – у нього псується настрій.

«Там крізь калюжі, бруд, дістатися цеху неможливо. І таке всюди по промзонах. Офіси, навіть якщо вони є, вони жахливі. Це просто некомфортно й абсолютно не надихає щось створювати», – каже підприємець.

Як вирішили створити JOULe
8 300 м2 складські приміщення, кожне від 384 м2;
У JOULe зручна для логістики локація комплекс зводять у селі Святопетрівське під Києвом. До Кільцевої дороги від нього 6 км, до Житомирської траси – 12 км.

Логістичний хаб розташують на ділянці у 2 га. Площа самого комплексу – 9 500 м2, з них:

Зручно, технологічно
1075 м2 – фасадні комерційні приміщення (офіси, шоуруми тощо) – від 87 м2 кожне.
JOULe буде не лише яскравим і сучасним зовні, а й технологічним. Частину електроенергії забезпечать сонячні панелі на даху, робота складу буде автоматизованою, а керувати об'єктом резидентам допоможе мобільний додаток.

Ще одна перевага – комплекс зводять за принципом build to suit, тобто девелопер враховує побажання клієнта. Потрібно перенести ворота? Більший мезонін? Припливно-витяжна вентиляція? Не проблема. У JOULe підприємець може одразу отримати найкращі умови саме для свого бізнесу.

Один для всіх і всі для одного
Альтернатива JOULe для малого та середнього бізнесу – самотужки побудувати склад своєї мрії. Для цього потрібно знайти землю, підрядників, розібратися в усіх будівельних процесах. Потім – щомісяця витрачати десятки тисяч гривень на обслуговування.

Забезпечувати комфортний розвиток резидентам JOULe буде Alterra Group як керівна компанія. Вона займатиметься всіма питаннями – від прибирання до обслуговування інженерних систем. А всі витрати ділять між усіма резидентами.

«Візьмемо охорону. Власнику об'єкта площею 1000 м2 один пост охорони стане у 30 000 грн. У JOULe ці 30 000 грн. розподіляються між усіма резидентами. І це стосується всіх витрат, які в окремому проєкті повністю лягають на власника, а в нашому розподіляються між резидентами. Це логіка шеринг-економіки (sharing economy)», – пояснює Геннадій Гриненко.

JOULe будують однією чергою. Компанія планує ввести в експлуатацію одразу весь логістичний центр на початку третього кварталу 2022 року, а саме у червні. Придбати приміщення тут можна від 500 м2.
Джерело: