від 13 серпня 2020
м. Київ

Приймайте невдачі як трамплін для нових можливостей


Співзасновник і керуючий партнер компанії з управління комерційною нерухомістю «Alterra Group»
Вікторія пройшла нелегкий шлях становлення себе як управлінця та успішної жінки. Озираючись назад, на пройдені життєві етапи, на труднощі, які вдалося подолати, Вікторія Ковальчук з упевненістю може відзначити, що в житті працює закон: щоб домогтися успіху, потрібно докласти зусиль.
В юності дівчина не обмежувалася тільки навчанням, вона стрімко розвивалася в спорті, і навіть стала майстром спорту з дзюдо. «Іноді мене запитують, чому я вибрала для себе саме дзюдо. Так, це не найпростіший вид спорту для дівчини, але, займаючись їм, я змогла загартувати волю і наполегливість. Тренер допоміг мені зрозуміти, що головне в боротьбі - бачити в суперника не ворога, а партнера. Він навчив використовувати силу партнера у своїх цілях ».
Вікторія Ковальчук, керуючий партнер Alterra Group
Наступним важливим кроком в житті став юридичний факультет, який розвинув такі важливі навички, як вміння добре викладати свої думки, проводити глибинний аналіз ситуації для вилучення максимального результату.
Джерело:
Робота передбачала ведення складних переговорів з акулами бізнесу з великих корпорацій. Завантаженість була божевільною, так що у хвилини втоми виникало питання: для чого це все? І повертаючись після важких переговорів з підписаним контрактом, Вікторія згадувала свою дитячу мрію, відкидала в сторону сумні думки і поганий настрій, продовжувала йти вперед.
У якийсь момент прийшло усвідомлення, що це не вершина і не межа самореалізації. Саме в цей відповідальний період прозріння доля звела Вікторію з людиною, який допоміг здійснити перший крок до заснування спільної компанії «Alterra Group».
Займаючись улюбленою справою, Вікторія не сумнівається, що вибрала правильну нішу для бізнесу. Чому саме управління нерухомістю?
«У мене є напуття юним дівчатам, які знаходяться на початку свого кар'єрного шляху та особистісного становлення: не бійтеся діяти! Починайте роботу з тими ресурсами, які у вас є зараз, зробіть перший крок, а потім доля сама буде давати вам потрібних людей і можливості. Вірте в себе і не соромтеся просити поради, будьте відкриті до нових знань. Не бійтеся невдач! Приймайте їх як трамплін для нових можливостей », - каже Вікторія Ковальчук.
«По-перше, я люблю бачити, - каже бізнес-леді. - Починаючи роботу з новим об'єктом, я намагаюся аналізувати його, бачити те, що інші не помітили, знаходити упущені вигоди та можливості. Для мене немає кращого задоволення, ніж спостерігати, як занедбаний об'єкт знаходить нове життя і призначення. А палкі очі власника, його подяку за відкриті нові можливості надихають мене на нові звершення.

Також зазначу, що нерухомість - це базис для ведення багатьох бізнесів. Працюючи в цій індустрії, я можу взаємодіяти з компаніями з різних секторів. Саме тому наша діяльність не схожа на конвеєр з надання однотипних послуг ».

Клієнти компанії «Alterra Group» є представниками різних видів бізнесу. Відповідно, кожен випадок вимагає індивідуального підходу. Підбір ідеального приміщення, розв'язання проблем - все це вимагає глибинного аналізу потреб клієнтів з урахуванням особливостей конкретного бізнесу.

Сьогодні компанія успішно розвивається, формує сильну команду і планує відкриття філій компанії в Одесі, Харкові, Дніпрі та Львові.
«Я народилася в невеликому містечку, у звичайній робітничій сім'ї. Нам доводилося важко працювати на сільськогосподарських роботах. Тоді у мене з'явилася дитяча мрія. Я вирішила, що будь-що-будь зміню своє життя, що вирвуся зі звичайної сірої рутини і обов'язково досягну успіху як в роботі, так і в особистому житті », - згадує Вікторія.
«Моя перша робота була пов'язана з нерухомістю та будівництвом. Керівник навчив мене ставити великі цілі, не розмінюватися на дрібниці, рекомендував багато читати і аналізувати кращі практики успішних людей. Зокрема, мені дуже подобається книга автора Тоні Шей «Zappos, доставляючи щастя. Від нуля до мільярда ».
«Ми стали партнерами, а після року успішної співпраці - сім'єю (посміхається). Для мене важливо, що мій чоловік безмежно вірить в мене і всіляко сприяє.
Мій успіх також важливий для нього, як і його особистий. Я вважаю, що секрет успішної сім'ї полягає в тому, що члени сім'ї є один для одного партнерами. І ці партнери реалізують спільний вагомий для них обох проєкт. Таким проєктом може бути виховання дітей, створення своєї справи або спільна реалізація однієї великої мети. Це об'єднує людей, дозволяє весь час бути цікавими одне одному. Такий підхід до побудови відносин дозволить пронести крізь довгі роки любов і повагу один до одного ».