Alterra Group розпочала будівництво індустріального парку “Формація. Львів” в промисловій зоні Сигнівка у місті Львові

м. Львів 02.02.2024
Alterra Group розпочала будівництво індустріального парку “Формація. Львів” в промисловій зоні Сигнівка у місті Львові

21 грудня відбулася для нас важлива подія — Alterra Group розпочала будівництво нового масштабного проєкту індустріального парку “Формація. Львів”.

За вісім років ми плануємо реалізувати цей проєкт загальною площею 160 000 м2, а його перша черга почне функціонувати вже на початку 2025 року. Він стане першим індустріальним парком такого масштабу на заході України.

Ми беремо на себе важливу місію – уможливити розвиток українських бізнесів і сприяти економічній трансформації країни від сировинного виробництва до індустріального. “Формація. Львів” – це не просто комерційна нерухомість, це готова екосистема, що буде сприяти розвитку бізнесу «створювачів» – лідерів виробничих підприємств з доданою цінністю.

У першому кварталі 2024 року ми плануємо отримати дозвіл на будівництво перших будівель індустріального парку. У першу чергу плануємо зведення двох виробничих будівель загальною площею 20 000 м2 із приміщеннями від 280 м2 до 2300 м2. Ці приміщення ідеально підходять як для великих виробничих компаній, яким потрібні готові площі з наявністю кран-балок для розвантаження, так і для невеликих виробництв в галузі харчової та легкої промисловостей.

На території парку буде створена інфраструктура на рівні “центру міста”, яка буде доступна як для учасників парку, так і для громади. Для його побудови і інтеграції у місцевість буде залучена група урбаністів, а у межах парку будуть створені лабораторія, коворкінг, бізнес-інкубатор і простори для навчання та практики місцевих жителів. В індустріальний парк планується залучити до десяти резидентів – великих підприємств та півсотні представників малого і середнього бізнесів. Крім того, на території парку буде створено рекреаційну зону з доступом до водойми та громадський центр з навчальним простором, івент-холом, закладами харчування і торгівлі, дитячими кімнатами та медичним центром.

Завдяки його реалізації буде створено близько 3600 робочих місць. Діяльність індустріального парку за нашою попередньою оцінкою призведе до зростання податкових надходжень до міського бюджету Львова на 250 млн грн на рік, а також до державного бюджету на понад 430 млн грн, та перетворить промислову зону у центр технологічного виробництва

Дякуємо всім, хто завітав до нас сьогодні та всім, хто дотичний до створення цього неймовірного проєкту.

Більше новин від Alterra

Read more Read more

дізнавайтеся про нові події вчасно

Залиште вашу електронну адресу, і ми будемо присилати вам новини у сфері будівництва