Під Києвом Alterra Group будує повністю автономний склад

м. Київ 15.02.2022
Під Києвом Alterra Group будує повністю автономний склад

Українська девелоперська компанія Alterra Group завершує будівництво нового складу Jam у селищі міського типу Гостомель, який знаходиться за 10 км від столиці. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Складський комплекс поєднуватиме в собі автономність та універсальність: на окремо відведеній закритій території буде власна трансформаторна підстанція, а також свердловина, автономна система опалення та продуманий паркінг.

iri37v-7d1ab929feb07

“Jam – це як приватний будинок на ринку, де переважають квартири у висотках, – каже менеджер з розвитку Alterra Group Олексій Шестак. – Тут все твоє, власне, починаючи від паркування та закінчуючи можливістю налаштування під себе пропускного режиму. В основу проекту ми заклали ідею універсальності, тому Jam має квадратну форму: 48 метрів у довжину і 48 метрів завширшки. стін, які залишать центром місце для зони комплектування”.

2qysez-2e158dd76daa5

До інфраструктури Jam входитимуть: паркінг для десяти легкових та трьох вантажних авто, окрема зона для розвантаження, приміщення для персоналу охорони, система сигналізації та відеоспостереження. Керівною компанією буде Alterra Group, яка має багаторічний досвід у сфері управління нерухомістю.

aufwsl-f4c4f043046eb

Комплекс площею 3600 м² розташований за 11 км від Окружної дороги та за 5 км від Варшавської траси. Як і попередні проекти Alterra Group, Jam відрізняється оригінальним дизайном, а колір зовнішньої обробки на фасаді схожий на ягідний джем, що зумовило назву комплексу.
Alterra Group – українська компанія, що спеціалізується на девелопменті та управлінні комерційною нерухомістю “під ключ”. За 6 років діяльності у портфелі компанії налічується 36 об’єктів загальною площею 137-500 м². Серед них склади, торговельні та торговельно-розважальні центри, комерційні зони у житлових комплексах, торгові майданчики та окремі приміщення.
Інвестування в нерухомість — це вид примноження капіталу, який в Україні стабільно популярний, але найчастіше виглядає як інвестиція в житло, хоча це поле набагато ширше. Широкі можливості відкриваються при вкладеннях у складську нерухомість.
Нагадаємо, Alterra Group була офіційним партнером RAU Investment Forum 2021, який відвідало понад 300 осіб: власники та топ-менеджери компаній сфери роздрібної торгівлі, девелопменту, інвестори та представники влади.

Джерело: https://delo.ua/
Автор: Сергій Горєлов

Більше новин від Alterra

Read more Read more

дізнавайтеся про нові події вчасно

Залиште вашу електронну адресу, і ми будемо присилати вам новини у сфері будівництва