Ці пари управляють бізнесами разом. Щоб залишатись ефективними та приймати вдалі рішення, вони напрацювали систему правил. Ось вона

м. Київ 14.02.2024
Ці пари управляють бізнесами разом. Щоб залишатись ефективними та приймати вдалі рішення, вони напрацювали систему правил. Ось вона

Проводити разом час поза роботою. Завжди зростати паралельно. Довіряти, навіть якщо не погоджуєшся. Сімейні пари підприємців винаходять правила, щоб ефективно управляти, приймати вдалі рішення та зберігати стосунки. Бонус – ці правила корисні не лише родинам, а партнерам загалом. Що це за принципи? Досвід співзасновників компаній Shemax, Alterra Group, Mate academy та Bunny nails.

Знімок екрана 2024-03-10 о 23.10.16

У чому головна перевага сімейного бізнесу? «Можна їздити на роботу однією машиною», – жартує співзасновник компанії Дмитро Ковальчук.

У Ковальчука 13 партнерів у різних компаніях. Один із них – його дружина, Вікторія. Суть стосунків з усіма бізнес-партнерами схожа, каже Дмитро, вони усвідомлюють, що відносини важливіші за гроші. Суттєва відмінність одна: у родині безумовно люблять одне одного і служать спільній справі, говорить співзасновник Alterra Group.

Плюси управління бізнесом із чоловіком чи дружиною – повна віддача, спільні цінності та розвиток, каже очільниця представництва УКУ у Вроцлаві Роксоляна Вороновська. У 2019-му бізнес-школа УКУ провела дослідження сімейного бізнесу. «Один із власників сказав: «Є що обговорити під час відпустки», – цитує його Вороновська.

дізнавайтеся про нові події вчасно

Залиште вашу електронну адресу, і ми будемо присилати вам новини у сфері будівництва

We define that language you'r browser is -