Для релокованих підприємств на Львівщині будують складські приміщення

м. Львів 29.08.2022
Для релокованих підприємств на Львівщині будують складські приміщення

На потреби ринку відповіла українська девелоперська компанія Alterra Group, яка будує у Львові логістичний центр PORT. Для того аби підприємці могли якомога швидше переїхати у нові приміщення та відновити роботу, компанія кинула собі виклик побудувати 7-у чергу комплексу загальною площею 12 200 м2., всього за 6 місяців та водночас зберегти безкомпромісно високу якість. Зараз на майданчику саме «екватор» робіт.

«За три місяці ми повністю збудували каркас основної будівлі та завели всі зовнішні мережі, змінили послідовність етапів будівництва та принципи роботи підрядників. Як результат, нам вдалося зменшити тривалість робіт як мінімум у 1,5 раза,» – розповідає засновник компанії Alterra Group Дмитро Ковальчук.

«Щодня на будівельному майданчику працюють понад 200 людей. Завдяки зусиллям нашої команди, у 7-му чергу комплексу підприємства зможуть заїхати до 1 листопада 2022 року».

Потреба у якісних складських площах зростає. Підприємства релокуються через зміни ланцюжків постачання сировини, експортери – через зміни у ринках збуту, компанії, які мають велику кількість торгових точок на Заході України, розміщують тут розподільчі центри.

«Зараз підприємці виваженіше підходять до релокації своїх бізнесів та запуску виробництва на нових територіях, – говорить Дмитро Ковальчук, – Прийшло розуміння, що релокація, в сьогоднішніх умовах – це питання не одного чи двох місяців».

Автор: Твоє Місто
Фото: Alterra Group

Більше новин від Alterra

Read more Read more

дізнавайтеся про нові події вчасно

Залиште вашу електронну адресу, і ми будемо присилати вам новини у сфері будівництва