ЛЬВІВСЬКИЙ ЛОГІСТИЧНИЙ ЦЕНТР ПОРТ ПРОДОВЖУЄ ШВАРТУВАТИ БІЗНЕСИ У ЛЬВОВІ

м. Львів 23.03.2022
ЛЬВІВСЬКИЙ ЛОГІСТИЧНИЙ ЦЕНТР ПОРТ ПРОДОВЖУЄ ШВАРТУВАТИ БІЗНЕСИ У ЛЬВОВІ

У селі Пасіки-Зубрицькі біля Львова побудовано та здано в експлуатацію перші три черги масштабного логістичного центру ПОРТ.

«Ми розуміємо, наскільки важливим наразі є економічний розвиток для нашої країни, тому уся наша команда на місці, активно працює та готова допомагати клієнтам, які перебувають у пошуку комерційних приміщень», – коментує Павло Кравець, керівник відділу продажів.
Наразі представники компанії зазначають, що більшість комерційних приміщень вже продано. Залишилося три повністю готових складських приміщення на продаж 367 кв.м, 386 кв.м та 1 703 кв.м.
Також є можливість взяти комерційні приміщення для оренди: склади від 354 кв.м, торгові приміщення від 62 кв.м.
Новий масштабний інфраструктурний об’єкт зводять біля вулиці Зелена на околиці Львова. Загальна територія хабу складає 8 га, водночас площа складських, адміністративних та торгових приміщень сягатиме 46 000 кв.м. Для розробки дизайнерського рішення були залучені кращі архітектори, адже забудовник, Alterra Development, вкладає багато зусиль для того, щоб будь-який новий об’єкт не просто виконував своє функціональне призначення, але й наповнював навколишній простір життям. Також складські приміщення побудовані з урахуванням усіх вимог сучасного бізнесу та з використанням матеріалів найвищої якості.
PORT – це не просто складські приміщення, тут будуть облаштовані шоу-руми, офіси, паркінг, супермаркет, аптека, банк, їдальня, кав’ярні, душові для працівників, громадський простір із озером.
Варто наголосити, що складський комплекс має дуже вигідне розташування – неподалік Львова і водночас поруч з основними транспортними артеріями, які сполучають Львів з іншими містами України та прикордонними містами ЄС.
Джерело: https://logist.fm/

Більше новин від Alterra

Read more Read more

дізнавайтеся про нові події вчасно

Залиште вашу електронну адресу, і ми будемо присилати вам новини у сфері будівництва