Компанія Alterra Group здала 8000 кв. м складів за два місяці

м. Львів 03.05.2022
Компанія Alterra Group здала 8000 кв. м складів за два місяці

Українська девелоперська компанія Alterra Group за два місяці, від початку широкомасштабних воєнних дій, здала в оренду 8000 кв. м складських приміщень у логістичному хабі PORT у Львові. Загалом у цьому комплексі збудовано, введено в експлуатацію складів і здано 10 000 кв. м.

Проєкт PORT матиме вісім черг загальною площею 46 000 кв. м; він міститиме як складські, так і виробничі, офісні й торгові приміщення. «Після вторгнення росії ми на тиждень зупинили роботу над проєктом, але швидко організували релокацію команди, перерозподілили задачі й тепер продовжуємо будівництво в повному обсязі», – зазначив Дмитро Ковальчук, засновник компанії Alterra Development.

Водночас, як повідомила Вікторія Ковальчук, генеральний директор Alterra Group, компанії довелося заморозити декілька проєктів, переважно в Київській області та на сході України. Наприклад, девелопер мав два складські проєкти в Гостомелі та Святопетрівському в Київській області.

Однак в Alterra Group розглядають можливості для розширення діяльності на заході України. Як пояснює Вікторія Ковальчук, цей регіон зараз має високий потенціал для бізнесу нерухомості, адже багато компаній планують перевозити сюди офіси та виробництва. Водночас наявних об’єктів нерухомості мало, й вони не задовольняють поточний попит. «Нині ми шукаємо нові девелоперські проєкти та розглядаємо напрям редевелопменту складських приміщень у Львівському регіоні», – розповіла Вікторія Ковальчук.

Більше новин від Alterra

Read more Read more

дізнавайтеся про нові події вчасно

Залиште вашу електронну адресу, і ми будемо присилати вам новини у сфері будівництва