Як вигідно інвестувати у нерухомість?

м.Київ 24.09.2021
Як вигідно інвестувати у нерухомість?

Наразі, український ринок нерухомості переживає активний підйом. Вже довгий час попит перевищує пропозицію. Це стосується як житлової нерухомості, так і комерційної. Така ситуація стимулює ринок ще більш активно розвиватись та сприяє формуванню унікальних об’єктів у сфері комерційної нерухомості України.

Один із таких унікальних об’єктів — PORT Lviv Logistic Center від компанії Alterra Group.

Логістичний хаб знаходиться у селі Пасіки-Зубрицькі, що під Львовом, його територія — 8,08 га. Площа складських, адміністративних і торгових приміщень становить близько 42 тисяч квадратних метрів. Даний проект наразі в активній фазі будівництва. Здача в експлуатацію планується до кінця 2022 року. Втім, будівництво буде вестися почергово і першу чергу планують здати в четвертому кварталі цього року. В комерційній нерухомості Львова з’явиться новий масштабний інфраструктурний об’єкт на 36 900 м2 складських, 2600 м2 – торгових і 1400 м2 – адміністративних приміщень, куди вже цього року заїдуть перші бізнеси. Сума інвестицій складає сотні мільйонів гривень.

Даний продукт буде цікавим бізнесу, який знаходиться в активному пошуку офісів та складів. PORT Lviv Logistic Center — це не просто склад, це концептуальний підхід до використання простору: комфорт, технологічність та зручність. Це місце де буде приємно працювати кожному. Інфраструктурою передбачено розташування у комплексі шоурумів, офісів, паркінгів, супермаркетів, аптек. Для зручності будуть також їдальні, кав’ярні, місця для відпочинку , а також власна зелена зона із озером і навіть маяк.

Офіс та склад тепер можна сконцентрувати в одному місті — у PORT Lviv Logistic Center. Об’єкт зручний з точку зору логістики (знаходиться біля Кільцевої дороги). А фінансова перевага об’єкту – не потрібно витрачати час та додаткові кошти на власне будівництво таких приміщень, пошуку землі та та на підтримку експлуатації.

Окрім цього, інвестування у комерційну нерухомість — це вигідна альтернатива інвестуванню в житлову нерухомість. Крім того, управлінням об’єктом займається керуюча компанія — пошук орендарів, експлуатаційні послуги та підтримка об’єкту та оптимізація об’єкта під його потреби. Операційна участь інвестора закінчується на етапі покупки приміщення.

За оцінками експертів один з найбільших у Західній Україні логістичний центр PORT сприятиме розвитку інфраструктури та малому і середньому бізнесу регіону.

“PORT” для нас – це не просто слово, це місце перетину шляхів, людей, бізнесів. Місце, де створюється додаткова цінність і місце, де з’являються ідеї”, – Дмитро Ковальчук (співвласник компанії Alterra group)

Отримати інформацію та прорахунок, можна за посиланням.

Джерело: https://rau.ua

61
Склад в м.Львів

Більше новин від Alterra

Read more Read more

дізнавайтеся про нові події вчасно

Залиште вашу електронну адресу, і ми будемо присилати вам новини у сфері будівництва