У ЛЬВОВІ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ БУДІВНИЦТВО СУЧАСНОГО ЛОГІСТИЧНОГО ЦЕНТРУ PORT

м.Львів 07.10.2022
У ЛЬВОВІ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ БУДІВНИЦТВО СУЧАСНОГО ЛОГІСТИЧНОГО ЦЕНТРУ PORT

Українська девелоперська компанія Alterra Group невпинно нарощує темпи будівництва Львівського логістичного центру PORT площею 47 тисяч кв. м, повідомляє TradeMaster.UA.

PORT – єдиний в Україні mixed-use логістичний комплекс на території якого об’єднані різні функції – виробничі, торговельні, офісні та рекреаційні – завдяки інтеграції простору в єдине ціле. Так в інфраструктурі логістичного центру передбачені супермаркет, офісні приміщення, відділення банку, аптека, заклади харчування тощо.

port072

Компанія зараз пропонує під оренду та продаж складські та виробничі приміщення площами від 1300 кв. м до 4 300 кв. м. Мультифункціональність проєкту дозволяє підлаштувати кожну площу під індивідуальні потреби клієнта. Забезпечити необхідну електричну потужність, наявність докових та воріт з нульовим заїздом, комплексне професійне технічне обслуговування об’єкта.

port071

Всі черги логістичного центру заплановано ввести в експлуатацію у грудні 2022 року, а в кінці жовтня будуть завершені будівельні роботи, тому вже зараз орендарям можна заходити в PORT на адаптаційні роботи. ЛЦ водночас відрізняється вигідним розташуванням – неподалік від обласного центру та поруч з основними транспортними артеріями, які сполучають Львів з іншими містами України й прикордонними містами ЄС. PORT стане максимально зручним місцем локації бізнесів для компаній, яким зручно мати розподільчий центр на Заході України у 80 км від кордону.

Автор: Trademaster

Більше новин від Alterra

Read more Read more

дізнавайтеся про нові події вчасно

Залиште вашу електронну адресу, і ми будемо присилати вам новини у сфері будівництва