Три причини використовувати віртуальні тури в комерційній нерухомості

м.Київ 26.06.2020
Три причини використовувати віртуальні тури в комерційній нерухомості

З кожним днем наше життя стає все простішим за допомогою технологій. Безпілотні авто, розумні будинки та інші можливості сучасного світу не залишають найменшого шансу офісній нерухомості стояти на місці. Не запропонуйте щось інноваційне ви, це зробить хтось інший. Не даремно, говорять: щоб залишатися на першому місці не обов’язково прагнути бути ідеальним, треба всього лише бути крок швидше за інших.

Щоб зрозуміти, чого не вистачає галузі офісної нерухомості, ми запитали наших клієнтів про їх біль та потреби. В процесі спілкування з клієнтами, ми виявили спільне бажання: витрачати менше дорогоцінного часу на вибір офісу або іншого виду нерухомості. Також, звертаючи увагу на практику західного ринку, ми помітили тенденцію до збільшення використання віртуальних 3D турів на ринку нерухомості.

News_photo
Офіс компанії Digi - Code

Технології віртуальної та доповненої реальності — дуже перспективна сфера в Європі. Якщо вірити аналітикам інвестиційного банку Goldman Sachs Research, то вже у 2025 році обсяг цього ринку буде вимірюватися 80 мільярдами доларів. Пов’язано це в тому числі з тим, що тепер VR пропонує рішення не тільки для гаджетів, але і для бізнесу: кіновиробництва, проектування і продажу/оренди нерухомості.

Згідно з цим же дослідженням, у 2020 році VR-технології будуть застосовувати понад 130 тисяч ріелторів у світі, у 2025 році – 300 тисяч.

Обираючи квартиру або офіс, 80% користувачів зазначили ефективність віртуальних турів, а конверсія продажів об’єктів нерухомості після залучення віртуальних турів зросла до 15%.

Як це працює?

Для того, щоб показати потенційному орендарю всі деталі в приміщенні, створюється віртуальний тур за допомогою камери matterport, яка дозволяє знімати в якості 4К на 360 °. За допомогою спеціальної функції Dollhouse View можна побачити все приміщення одразу, а додавання об’єкта нерухомості в Google Streets View дозволяє залучити нових клієнтів і підвищити довіру до бізнесу.

Разом з туром клієнт отримує готові до друку 2D і 360 ° фотографії з високою роздільною здатністю і короткий відеоролик.

Статична картинка вже втрачає свою актуальність, поступаючись місцем динаміці відео та віртуальним турам з підтримкою VR, які приходять їй на зміну. За даними аналітиків IDC обсяг світового ринку AR / VR подвоюється з кожним роком.

Навіщо використовувати віртуальну реальність в офісної нерухомості?

Економія часу.
Перше і, напевно, ключове. Час та енергія стоять на першому місці в списку цінностей споживача. Запропонуйте клієнту можливість подивитися офіс в 3D-форматі або ж витратити пару-трійку годин, щоб приїхати на локацію. Навряд чи він вибере друге. Особливо, якщо варіантів офісів багато!

Можливість оцінити всі деталі приміщення.
Сучасні технології дозволяють не тільки розглянути офіс зсередини, а й оцінити вигляд з вікна, подивитися, чи немає поблизу галасливого трафіку, який би відволікав, або, навпаки, там розташовується приємний зелений парк і безліч місць для обіду.

Під час знімання камера matterport вимірює точні розміри приміщення. Це допомагає потенційному власнику офісу зрозуміти як ефективно залучити весь простір.

Додавання віртуального туру в Google Street View (коли на картах можна переходити в режим 3D) надає можливість користувачу побачити, що саме знаходиться поряд з об’єктом та демонструє офісну нерухомість комплексно. І навіть при тому, що 3D тур у Google Street View не передбачає всіх можливостей віртуального туру на платформі matterport, статистика на їх офіційному сайті стверджує, що профіль компанії з можливістю віртуального перегляду вдвічі частіше приваблює клієнтів.

Підвищення довіри до бізнесу.
Впровадження віртуальних турів в комерційну нерухомість виділяє вас серед конкурентів! Адже віртуальна “подорож” по музеях, офісах та інших об’єктах нерухомості — типова практика в Європі, яка тільки набирає обертів в Україні. Тому, це гарна можливість заявити про себе, як про прогресивного і сучасного орендодавця.

Перспективи й темпи розвитку VR не перестають дивувати! Відео 360 стає доступним кожному користувачеві, з’являються рекламні кампанії з його використання. В медицині використовують віртуальну реальність для проведення операцій серед студентів-медиків. VR впевнено входить в наше повсякденне життя. Уже зараз віртуальні тури по офісній нерухомості показують свою перевагу перед звичайним переглядом приміщення, заощаджуючи час і надаючи ефект присутності, в якій би точці світу ви не знаходилися фізично. Через кілька років 3D тури по комерційній нерухомості стануть звичною справою, тому якщо ви хочете бути на крок попереду, починайте використовувати “повне занурення” вже за

Більше новин від Alterra

Read more Read more

дізнавайтеся про нові події вчасно

Залиште вашу електронну адресу, і ми будемо присилати вам новини у сфері будівництва