У чому «Сенс». Олексій Ерінчак відкриває триповерхову книгарню на Хрещатику, для цього потрібні 45 млн грн та девʼять партнерів. Як з цього зробити бізнес?

м. Київ 01.02.2024
У чому «Сенс». Олексій Ерінчак відкриває триповерхову книгарню на Хрещатику, для цього потрібні 45 млн грн та девʼять партнерів. Як з цього зробити бізнес?

Серійний підприємець Олексій Ерінчак відкриває на Хрещатику триповерховий книжковий магазин «Сенс». Його партнери – платформа Work.ua, інститут Projector та девелопери Alterra Group. Щоб вивести «Сенс» на самоокупність, тільки книжок щомісяця потрібно продавати на 9 млн грн. Як зароблятиме книгарня.

Знімок екрана 2024-03-10 о 22.41.11
На фото: вгорі (зліва направо) – СЕО Projector Олександр Трегуб, засновник Alterra Group Дмитро Ковальчук, знизу – CEO та співзасновник Work.ua Артур Міхно, співзасновник книгарень «Сенс» Олексій Ерінчак Фото колаж Анастасія Решетнік

Відкриваючи книжкову крамницю «Сенс» на Арсенальній, її співзасновник Олексій Ерінчак, 35, мав план Б: якби книжковий бізнес не «полетів», частину приміщення здали б під магазин квітів. Не довелось. «Сенс» на Арсенальній щомісяця продає книжок на понад 1 млн грн, крамницю відвідують тисячі людей. Торік книгарня стала однією з п’яти запрошених на «Книжковий Арсенал».

Ерінчак називає себе серійним підприємцем: крім книжкового бізнесу, він володіє студією розробки мобільних ігор та є співзасновником медіа «Сенсор». На горизонті проєкт «Сенс на Хрещатику» – триповерховий простір із книгами, кав’ярнею та місцем для івентів на головній вулиці столиці. Два поверхи планують відкрити уже в січні.

дізнавайтеся про нові події вчасно

Залиште вашу електронну адресу, і ми будемо присилати вам новини у сфері будівництва

We define that language you'r browser is -