У київських айтішників з’явилося нове місце для комфортної роботи

м.Київ 04.06.2019
У київських айтішників з’явилося нове місце для комфортної роботи

Великим аутсорс і продуктовим IT-компаніям, як правило, складно комфортно розміщувати свої постійно зростаючі команди чисельністю 300 і навіть 500 чоловік. Їм потрібен окремий простір, де вони зможуть формувати свою культуру і налагоджувати внутрішні процеси.

У 10 хвилинах ходьби від станцій метро Політехнічний інститут і Лук’янівська, на вулиці Старокиївській, з’явився новий бізнес-центр Palo Alto – розвинена технологічна екосистема площею 5120 квадратних метрів. Зручне розташування всередині міської інфраструктури, а також близькість до станцій метро дозволяють швидко дістатися до офісу з будь-якого району Києва.

Місія бізнес-центру полягає в тому, щоб допомагати українським аутсорс і продуктовим компаніям розвиватися в комфортних умовах на благо економіки країни, збільшуючи глобальну частку IT-рішень з України.

Поруч з Palo Alto знаходяться два найкращих українських університетів з підготовки IT-фахівців: НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» і факультет інформаційних технологій КНУ ім. Тараса Шевченка. Це дозволить студентам проходити практику або працювати в прогресивних компаніях, успішно поєднуючи з навчанням.

Найчастіше у IT-компаній невеликий вибір офісів: це або дорогі бізнес-центри класу А із закритим паркуванням, салонами краси і ресторанами, або класи В, С – з великими площами для оренди, гнучкими умовами, але без інфраструктури і з далеко не кращим місцерозташуванням. В Palo Alto вдалося поєднати комфорт, гнучкість, креативність і створити концепт, який вигідно виділяється на тлі конкурентів.

Автори проекту – команда Alterra Group. Компанія займається комплексним обслуговуванням комерційної нерухомості в Києві і Дніпрі з 2015 року.

Вікторія Ковальчук, CEO компанії Alterra Group і бізнес-центру Palo Alto: «Зараз ми ведемо переговори з представниками кількох українських і зарубіжних компаній. Головними критеріями при вибору офісу є вартість квадратного метра, безпека, можливість орендувати велику площу, інфраструктура і зручне розташування. Також важливий фактор - нетворкінг. У резидентів повинна бути можливість налагоджувати ділові зв'язки і обмінюватися досвідом. Про все це ми подбали, створюючи Palo Alto».

image2
Інтер'єр Palo Alto

У багатьох бізнес-центрах адміністрація не дозволяє робити ремонти в корпоративному стилі. В Palo Alto, навпаки, дають повну свободу. Офіси здаються готовими для майбутніх ремонтів. Великі вікна і стелі заввишки 6 метрів дають можливість реалізувати будь-який дизайн інтер’єру і побудувати дворівневі офіси.

На території комплексу буде зона барбекю і кінотеатр під відкритим небом для переглядів фільмів і виступів спікерів.

Вихід на ринок нового концептуального бізнес-центру вимагало не тільки добре продуманих архітектурних та інженерних рішень, а й привабливої «упаковки», яка зможе зацікавити потрібну аудиторію. Розробкою фірмового стилю, сайту і стратегії комунікації займалося брендингове агентство Pink Lions.

image3
Візуальний стиль Palo Alto

Андрій Бондар, співзасновник і дизайн-лідер агентства Pink Lions: «Ми вирішили відійти від звичних для комерційної нерухомості стриманих кольорів. Замість цього запропонували візуальне рішення, яке виглядає солідно, сучасно і має емоційне забарвлення за рахунок знаку і яскравих кольорів. Створили єдину систему, яка добре працює у всіх каналах та проявах».

Ще до повноцінного запуску об’єкту команда Palo Alto отримала багато позитивних відгуків про концепцію та її реалізацію від представників IT-індустрії.

Сергій Онищенко, Business Development Manager стартапу GEO Protocol: «Мені подобається ідея Palo Alto і цілісний підхід до проекту. Видно, що вкладено чимало сил. Зараз на ринку офісної нерухомості не так багато пропозицій для великих IT-компаній, тому Palo Alto з'явився дуже вчасно. На території бізнес-центру комфортно перебувати і, я думаю, майбутні резиденти будуть приїжджати туди з задоволенням».

Джерело:https://ain.ua/

Більше новин від Alterra

Read more Read more

дізнавайтеся про нові події вчасно

Залиште вашу електронну адресу, і ми будемо присилати вам новини у сфері будівництва